50% знижка на акциз
завершується через:
Допомога в розмитненні
О нас
Наш досвід в розмитненні авто допоможе зекономити Вам кошти та час. Розмитнення за допомогою нашої компанії займає всього 2-3 дня, і мінімум ваших зусиль. Безкоштовно наш брокер прорахує вартість розмитнення вашого авто. Сума до оплати буде мінімальна на відміну від інших компаній. Ми не називаємо загальну суму, а зможемо показати які кошти за що Ви платите при розмитнені.

При необхідності знімемо Ваше авто з обліку. Вам не прийдеться їздити по країні де зареєстроване Ваше авто та шукати власника, з нашою допомогою авто буде виреєструване та підготовлене під розмитнення за мінімальні кошти та час.

Надаємо послугу під ключ зняття з обліку та розмитення з 20% знижкою. Безкоштовно прорахуєм вартість розмитнення під ключ. В більшості випадків вам навіть не прийдеться їздити до митного терміналу. Ми працюєм відкрито і зможемо вам показати яка саме сума йде в касу за розмитення а скільки. отримає брокер за свої послуги.
НАШІ ПОСЛУГИ
Product 1
Авто під замовлення
під Ваш бюджет
Product 2
Перевірка авто
профессійним обладнанням
Product 3
Доставка в Україну
перегон авто з країн ЄС
Product 4
Розмитнення
по зниженому акцизу
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ОНЛАЙН
О нас
Розрахунок вартості повністю безкоштовний і займає не більше 1-ї години. Наш брокер прорахує вартість розмитення вашого авто найдешвше. Безкоштовна розширена консультація по пакету необхідних документів для розмитнення.

Без переоцінок та доплат після початку розмитення, тільки реальні цифри які озвучуються нашими співробітниками.

Ми маємо великий досвід в розмитнені автомобілів і зможемо допомогти Вам як з підготовкою документів так і з розмитненням. Щоб отримати розрахунок потрібно заповнити форму яка знаходиться по кнопці нижче.
АВТОМОБІЛІ РОЗМИТНЕНІ НАМИ
ВІДГУКИ
feedback 1
Андрій, BMW 530d
Поки діє знижка, вирішив скористатися пропозицією. Задоволений на 100%. Швидко розмитнили авто за дуже адекватну ціну. Рекомендую всім, хто вагається!
feedback 1
Олександр, MB ML35
Шукав компанію яка допоможе швидко розмитнити бляхи без довгих черг та проблем, все зробили як і обіцяли! Дякую Вам.
feedback 1
Іван, Honda Accord
Одразу коли ввели новий закон, вирішив, що пора обновити авто. Підібрали авто швидко, допомогли з митницею і тепер я власник нового аккорда. Рекомендую!
КОНТАКТИ
Телефон
Адреса
Львів
Тернопіль
Івано-Франківськ